PROSPRECO POLSKA powstało z myślą i w odpowiedzi na problemy właściwego zagospodarowania odpadów.

Korzystając z 20-letniego doświadczenia i wiedzy kadry pracowniczej oferujemy zastosowanie najlepszych oraz najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie gospodarowania odpadami. To połączenie pozwala nam łączyć maksymalną troskę o środowisko z jednoczesną redukcją kosztów przetworzenia odpadów, co przekłada się bezpośrednio na oszczędności naszych Klientów.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii jesteśmy jednym z liderów w produkcji najwyższej jakości paliwa alternatywnego oraz w prowadzeniu zaawansowanych procesów stabilizacji tlenowej m.in. dla osadów ściekowych. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi spełniały oczekiwania najbardziej wymagających Klientów oraz były w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego.

 

Zasady, którymi się kierujemy niezależnie od szczebla współpracy:

Uczciwość 
Dążąc do osiągnięcia satysfakcji naszych Klientów, współpracę opieramy na zasadzie transparentności. Zawsze wywiązujemy się z danego słowa oraz przestrzegamy ustalonych reguł. 

Współpraca i szacunek
Doskonale zdajemy sobie sprawę z zalet pracy zespołowej. Doceniamy jej znaczenie nie tylko jako podstawy wewnętrznego porządku PROSPRECO POLSKA. Wiemy, że fundamentem każdej, owocnej współpracy jest wzajemny szacunek. 

Odpowiedzialność
Naszą działalność prowadzimy zgodnie z obowiązującymi zasadami prawnymi i moralnymi. Cechuje nas profesjonalizm i całkowite zaangażowanie w każdą sprawę.