Podział spółki przez wydzielenie

Zarząd spółki Prospreco Polska sp. z o.o., na podstawie art. 535 par. 3 Kodeksu spółek handlowych, niniejszym ogłasza plan podziału z dnia 30 grudnia 2021 r., dotyczący podziału spółki Prospreco Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Ostrołęce, przez przeniesienie części jej majątku w postaci zorganizowanej części jej przedsiębiorstwa przeznaczonej do prowadzenia działalności polegającej na gospodarowaniu odpadami na spółkę „Zakład Przetwarzania Odpadów Zawisty” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Ostrołęce(podział przez wydzielenie). 

Plan podziału spółki Prospreco Polska z 30.12.2021r


 

PROSPRECO POLSKA SP. Z O.O. Z TYTUŁEM DIAMENTU FORBESA 2021

Już po raz trzynasty magazyn Forbes opracował zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem "Diamentów Forbesa 2021".

Z dumą informujemy, że nasza firma znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona "Diamentów Forbesa 2021". 

Jest to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wyniki rankingu "Diamenty Forbesa 2021" zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015 - 2019, wartość majątku, historia płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych. 

Tytuł "Diament Forbesa 2021" jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce.

Diament Forbes


 

PROSPRECO POLSKA SP. Z O.O. - GEPARDEM BIZNESU 2020

W listopadzie 2020 r. Instytut Europejskiego Biznesu zbadał wyniki finansowe 68 812 przedsiębiorstw w Polsce. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego. W województwie mazowieckim miano Gepardów Biznesu 2020 uzyskało 8214 przedsiębiorstw. 

Miło nam Państwa poinformować, iż Prospreco Polska sp. z o.o. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XV edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2020, XIII edycji konkursu Efektywna Firma 2020 i VIII edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2020 na podstawie danych finansowych. 

 

 Gepard Biznesu

 


 

KONFERENCJA "EKSPLOATACJA I REKULTYWACJA SKŁADOWISK ODPADÓW"

W dniach 3-5 marca 2020 r. przedstawiciele firmy Prospreco Polska sp. z o.o. uczestniczyli w konferencji poświęconej zagadnieniom związanym z eksploatacją i rekultywacją składowisk odpadów. Podczas konferencji przedstawione zostały najważniejsze zmiany prawne wynikające m.in. z ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw, rozporządzenia w sprawie wymagań w zakresie ochrony przeciwpożarowej, rozporządzenia w sprawie składowisk odpadów oraz zmian decyzji m.in. w zakresie formy i wysokości zabezpieczenia roszczeń. Konferencja wskazała uczestnikom dobre praktyki związane z monitoringiem składowisk. Poruszane były tematy ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa (pożary składowisk) i zarządzania składowiskiem odpadów. Można było również dowiedzieć się jakie zmiany w przyszłości czekają działalność związaną z eksploatacją i rekultywacją składowisk odpadów. Przedstawione zostały projekty rekultywacyjne. Omówiono również temat biogazu na składowiskach.

 

Konferencja dot. Eksploatacji i rekultywacji składowisk odpadów   

 


 

KONCERT OSTROŁĘCKIEGO CHÓRU KAMERALNEGO

W dniu 19 stycznia 2020 r. w Kościele pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Małkini Górnej odbył się koncert kolęd pod nazwą "Bóg się rodzi..." w wykonaniu Ostrołęckiego Chóru Kameralnego działającego przy OCK. Podczas wydarzenia zgromadzeni mogli usłyszeć szereg kolęd, pastorałek oraz pieśni związanych z tym wyjątkowym czasem.

Sponsorem tego wydarzenia była firma PROSPRECO POLSKA sp. z o.o.

Koncert kolęd

 


 

WIECZÓR WIGILIJNY W MAŁKINI GÓRNEJ

W dniu 15 grudnia 2019 r. w Małkini Górnej odbył się Gminny Wieczór Wigilijny połączony z akcją "Świąteczna paczka". Celem akcji było przygotowanie słodkich, świątecznych upominków dla wszystkich uczniów uczęszczających do gminnych placówek oświatowych i specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych. Również w tym roku mieliśmy okazję i przyjemność włączyć się do akcji.

Firma PROSPRECO POLSKA sp. z o.o. była jednym z fundatorów upominków, dzięki którym na twarzach obdarowanych zagościł uśmiech.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Wójt Bożenie Kordek za zaproszenie i możliwość spędzenia tego wyjątkowego czasu z mieszkańcami gminy.

Wieczór Wigilijny

 Widownia

 


 

MIKOŁAJKI W KAŃKOWIE

W dniu 10 grudnia 2019 r. w świetlicy wiejskiej w miejscowości Kańkowo gm. Małkinia Górna odbyło się spotkanie z okazji Mikołajek. Firma PROSPRECO POLSKA sp. z o.o. była fundatorem słodkich upominków dla najmłodszych mieszkańców Kańkowa.

Dziecko z Św. Mikołajem         

Prezenty